portfolio - en to cs_CZ translation catalogue (142 entries)

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Short description
cs_CZ: Stručný popis

en: A short description which you'd like to be displayed on your portfolio page
cs_CZ: Stručný popis, který chcete zobrazit na stránce portfolio

en: Date of completion
cs_CZ: Datum dokončení

en: The date when the task was completed
cs_CZ: Datum, kdy byl úkol dokončen

en: Link
cs_CZ: Odkaz

en: A link to the site
cs_CZ: Odkaz na web

en: Date of completion:
cs_CZ: Datum dokončení:

en: Link:
cs_CZ: Odkaz:

en: Short description:
cs_CZ: Stručný popis:

en: Description:
cs_CZ: Popis:

en: Executor Profile:
cs_CZ: Profil vykonavatele:

en: More screenshots:
cs_CZ: Další screenshoty:

en: Technologies:
cs_CZ: Technologie:

en: The files "portfolio.php" and "portfolio-post.php" are not found in your theme directory. Please copy them from the directory `wp-content/plugins/portfolio/template/` to your theme directory for correct work of the Portfolio plugin
cs_CZ: Soubory "portfolio.php" a "portfolio-post.php" nejsou k dispozici v adresáři motivu. Prosím, zkopírujte je z adresáře `wp-content/plugins/portfolio/template/` do adresáře motivu pro správnou práci modulu Portfolio

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení bylo uloženo.

en: All plugin settings were restored.
cs_CZ: Výchozí nastavení pluginu bylo obnoveno.

en: Portfolio Settings
cs_CZ: Portfolio Nastavení

en: Go PRO
cs_CZ: Získat verzi Pro

en: Please enable JavaScript to use the option to renew images.
cs_CZ: Prosím povolte JavaScript k použítí možnosti obnovení obrázků.

en: If you would like to add the Latest Portfolio Items to your page or post, please use %s button
cs_CZ: Pokud byste chtěli přidat nejnovější položky portfolia na vaší stránku nebo příspěvek, použijte tlačítko %s

en: You can add the Latest Portfolio Items to your page or post by clicking on %s button in the content edit block using the Visual mode. If the button isn't displayed, please use the shortcode %s, where * is a number of portfolio to display
cs_CZ: Na stránku nebo příspěvek můžete přidat nejnovější položky portfolia klepnutím na tlačítko %s v obsahu bloku pro úpravy pomocí celoobrazovkového režimu. Není-li tlačítko zobrazeno, použijte shortcode %s, kde * je číslo portfolia k zobrazení

en: Update images for portfolio
cs_CZ: Aktualizovat obrázky pro portfolio

en: Update images
cs_CZ: Aktualizovat obrázky

en: Image size for the album cover
cs_CZ: Velikost obrazu pro obal alba

en: Image size name
cs_CZ: Název velikosti obrazu

en: Width (in px)
cs_CZ: Šířka (v px)

en: Height (in px)
cs_CZ: Výška (v px)

en: WordPress will create a new thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo. It is necessary to click the Update images button at the top of this page in order to generate new images and set new dimensions for the old photo.
cs_CZ: WordPress při odeslání nové fotografie vytvoří novou miniaturu se zadanými rozměry. Je nutné kliknout na tlačítko Aktualizovat obrázky v horní části této stránky, pro vytvoření nových obrázků a nastavení nových rozměrů pro staré obrázky.

en: Image size for thumbnails
cs_CZ: Velikost obrazu pro miniatury

en: Sort portfolio by
cs_CZ: Seřadit portfolio podle

en: portfolio title
cs_CZ: Titulek portfolia

en: date
cs_CZ: Datum

en: menu order
cs_CZ: Menu řazení

en: random
cs_CZ: náhodně

en: Portfolio sorting
cs_CZ: Třídění portfolia

en: ASC (ascending order from lowest to highest values - 1, 2, 3; a, b, c)
cs_CZ: ASC (vzestupném pořadí od nejnižší do nejvyšší hodnoty - 1, 2, 3; a, b, c)

en: DESC (descending order from highest to lowest values - 3, 2, 1; c, b, a)
cs_CZ: DESC (sestupně od nejvyšší k nejnižší hodnoty - 3, 2, 1, c, b,)

en: Number of images in the row
cs_CZ: Počet obrázků v řádku

en: Display additional fields
cs_CZ: Zobrazit další pole

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Short Description
cs_CZ: Stručný popis

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Executor
cs_CZ: Vykonavatel

en: Technologies
cs_CZ: Technologie

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Hide "More screenshots" block
cs_CZ: Skrýt blok "Více screenshots"

en: Selectbox of sorting portfolio by date or title in the front end
cs_CZ: Výběr třídění podle data nebo názvu portfolií při zobrazování na stránkách

en: The lightbox helper
cs_CZ: Lightbox nápověda

en: Do not use
cs_CZ: Nepoužít

en: Button helper
cs_CZ: Tlačítko pomocník

en: Thumbnail helper
cs_CZ: Náhled pomocník

en: top
cs_CZ: nahoře

en: bottom
cs_CZ: dole

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: If you upgrade to Pro version all your settings and portfolios will be saved.
cs_CZ: Pokud upgradujete na verzi Pro všechna nastavení budou uložena.

en: Unlock premium options by upgrading to Pro version
cs_CZ: Odemknout prémiové možnosti při aktualizaci na verzi Pro

en: Learn More
cs_CZ: Více informací

en: Display the link field as a text for non-registered users
cs_CZ: Zobrazit pole s odkazem jako text pro neregistrované uživatele

en: Text for additional fields
cs_CZ: Text pro přidaná pole:

en: Executor Profile
cs_CZ: Profil vykonavatele:

en: More screenshots
cs_CZ: Další screenshoty:

en: Slug for portfolio item
cs_CZ: Slug pro položky portfolia

en: for any structure of permalinks except the default structure
cs_CZ: pro jakoukoli strukturu trvalých odkazů kromě výchozí struktury

en: Rewrite templates after update
cs_CZ: Přepsat šablony po aktualizaci

en: Turn off the checkbox, if You edited the file 'portfolio.php' or 'portfolio-post.php' file in your theme folder and You don't want to rewrite them
cs_CZ: Odškrtněte checkbox pokud jste upravovali soubor 'portfolio.php' nebo ' portfolio-post.php' ve složce šablony a vy nechcete aby byly přepsány

en: Rename uploaded images
cs_CZ: Přejmenovat nahrané obrázky

en: To avoid conflicts, all the symbols will be excluded, except numbers, the Roman letters,  _ and - symbols.
cs_CZ: Aby se zabránilo konfliktům, všechny symboly bude vyloučeny s výjimkou čísla a znaků Roman, _ a - symbolů.

en: Add portfolio to the search
cs_CZ: Zadat portfolio k hledání

en: Using Custom Search powered by
cs_CZ: Použijte Custom Search vyrobené

en: Activate Custom Search
cs_CZ: Aktivovat Custom Search

en: Download Custom Search
cs_CZ: Stáhnout Custom Search

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

en: Add New Portfolio
cs_CZ: Přidat nové portfolio

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit Portfolio
cs_CZ: Upravit portfolio

en: New Portfolio
cs_CZ: Nové porfolio

en: View Portfolio
cs_CZ: Zobrazit portfolio

en: Search Portfolio
cs_CZ: Hledat portfolio

en: No portfolio found
cs_CZ: Nebylo nalezeno žádné portfolio

en: No portfolio found in Trash
cs_CZ: V koši nebyla nalezena žádná položka portfolia

en: Parent Portfolio
cs_CZ: Nadřazené portfolio

en: Create a portfolio item
cs_CZ: Vytvoření položky portfolia

en: Executor Profiles
cs_CZ: Profily vykonavatele

en: Search Executor Profiles
cs_CZ: Hledat profily vykonavatele:

en: Popular Executor Profiles
cs_CZ: Oblíbené profily vykonavatele

en: All Executor Profiles
cs_CZ: Všechny profily vykonavatele

en: Parent Executor Profile
cs_CZ: Nadřazený  profil vykonavatele

en: Parent Executor Profile:
cs_CZ: Nadřazený  profil vykonavatele:

en: Edit Executor Profile
cs_CZ: Upravit profil vykonavatele

en: Update Executor Profile
cs_CZ: Aktualizovat profil vykonavatele

en: Add New Executor Profile
cs_CZ: Přidat nový profil vykonavatele

en: New Executor Name
cs_CZ: Název nového vykonavatele

en: Separate Executor Profiles with commas
cs_CZ: Oddělte čárkami profily vykonavatele

en: Add or remove Executor Profile
cs_CZ: Přidání nebo odebrání profilu vykonavatele

en: Choose from the most used Executor Profiles
cs_CZ: Vyberte si z nejpoužívanějších profilů vykonavatele

en: Executors
cs_CZ: Vykonavatelé

en: Technology
cs_CZ: Technologie

en: Search Technologies
cs_CZ: Hledat technologie

en: Popular Technologies
cs_CZ: Oblíbené technologie

en: All Technologies
cs_CZ: Všechny technologie

en: Parent Technology
cs_CZ: Nadřazená technologie

en: Parent Technology:
cs_CZ: Nadřazená technologie:

en: Edit Technology
cs_CZ: Úprava technologie

en: Update Technology
cs_CZ: Aktualizace technologie

en: Add New Technology
cs_CZ: Přidat novou technologii

en: New Technology Name
cs_CZ: Název nové technologie

en: Separate Technologies with commas
cs_CZ: Oddělte technologie čárkami

en: Add or remove Technology
cs_CZ: Přidání nebo odebrání technologie

en: Choose from the most used technologies
cs_CZ: Vyberte si z nejvíce používaných technologií

en: Your most used portfolio technologies as a tag cloud
cs_CZ: Nejčastěji používané technologie portfolia jako tag v cloudu

en: Title
cs_CZ: Titulek

en: Already attached
cs_CZ: Již připojeno

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Install now
cs_CZ: Nainstalovat nyní

en: If you'd like to attach the files, which are already uploaded, please use Re-attacher plugin.
cs_CZ: Pokud byste chtěli připojit soubory, které jsou již nahrány, použijte prosím re-attacher plugin.

en: Learn more
cs_CZ: Více informací

en: All Categories
cs_CZ: Všechny kategorie

en: Most Used
cs_CZ: Nejvíce používané

en: Uncatgorized
cs_CZ: Bez kategorie

en: Add New Category
cs_CZ: Přidat novou kategorii

en: New Category Name
cs_CZ: Název nové kategorie

en: Parent Category
cs_CZ: Nadřazená kategorie

en: No title
cs_CZ: Bez názvu

en: Read more
cs_CZ: Číst více

en: View all posts in %s
cs_CZ: Zobrazit všechny příspěvky v %s

en: Updating images...
cs_CZ: Aktualizace snímků...

en: No image found
cs_CZ: Obrázek nenalezen

en: All images are updated
cs_CZ: Všechny obrazy jsou aktualizovány

en: Error.
cs_CZ: Chyba.

en: Image size not defined
cs_CZ: Velikost obrázku není definována

en: We can update only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please, manually reload image.
cs_CZ: Lze aktualizovat pouze typy souborů PNG, JPEG, GIF, WPMP nebo XBM. Pro ostatní typy, prosím, obrázek znovu ručně nahrajte .

en: Image size changes not defined
cs_CZ: Změna velikosti obrázku není definována

en: Invalid path
cs_CZ: Neplatná cesta

en: FAQ
cs_CZ: Často kladené otázky

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: ATTENTION!
cs_CZ: Upozornění!

en: In the current version of Portfolio plugin we updated the Technologies widget. If it was added to the sidebar, it will disappear and you will have to add it again.
cs_CZ: V současné verzi pluginu Portfolio jsme aktualizovali widget technologií. Byl-li již přidaný do postranního panelu, zmizí a budete ho muset znovu přidat.

en: Read and Understood
cs_CZ: Číst a pochopit

en: The number of portfolio to display
cs_CZ: Číslo portfolia k zobrazení
