portfolio - en to fa_IR translation catalogue (59 entries)

en: Portfolio
fa_IR: نمونه کارها

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Short description
fa_IR: توضیح کوتاه

en: A short description which you'd like to be displayed on your portfolio page
fa_IR: توضیحی کوتاه از آنچه شما می خواهید در برگه نمونه کارتان نمایش داده شود

en: Date of completion
fa_IR: زمان اتمام

en: The date when the task was completed
fa_IR: تاریخی که کار ​​تکمیل شد

en: Link
fa_IR: پیوند

en: A link to the site
fa_IR: پیوند به تارنما

en: SVN
fa_IR: (SVN) مهار نگارش زیر نگارش

en: Update images for portfolio
fa_IR: به روز رسانی تصاویر برای نمونه کارها

en: Update images
fa_IR: به روز رسانی تصاویر

en: Width (in px)
fa_IR: (in px) پهنا

en: Height (in px)
fa_IR: (in px) بلندی

en: Display additional fields
fa_IR: نمایش فیلد اضافی

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Executor
fa_IR: مجری کار

en: Technologies
fa_IR: فن آوری ها

en: Executor Profile
fa_IR: شناسنامه مجری کار

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Add New
fa_IR: افزودن

en: Add New Portfolio
fa_IR: افزودن نمونه کار

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Portfolio
fa_IR: ویرایش نمونه کار

en: New Portfolio
fa_IR: نمونه کار تازه

en: View Portfolio
fa_IR: دیدن نمونه کار

en: Search Portfolio
fa_IR: جستجوی نمونه کار

en: No portfolio found
fa_IR: هیچ نمونه کاری پیدا نشد

en: No portfolio found in Trash
fa_IR: هیچ نمونه کاری در زباله دان پیدا نشد

en: Parent Portfolio
fa_IR: نمونه مرجع

en: Executor Profiles
fa_IR: شناسنامه های مجریان

en: Search Executor Profiles
fa_IR: جستجوی شناسنامه مجریان

en: Popular Executor Profiles
fa_IR: شناسنامه مجریان پر طرفدار

en: All Executor Profiles
fa_IR: تمام شناسنامه های مجریان

en: Parent Executor Profile
fa_IR: شناسنامه مجری مرجع

en: Parent Executor Profile:
fa_IR: شناسنامه مجری مرجع :

en: Edit Executor Profile
fa_IR: ویرایش شناسنامه مجری کار

en: Update Executor Profile
fa_IR: به روزرسانی شناسنامه مجری کار

en: Add New Executor Profile
fa_IR: افزودن شناسنامه مجری کار

en: Separate Executor Profiles with commas
fa_IR: شناسنامه های مجریان را با کاما جدا کنید

en: Add or remove Executor Profile
fa_IR: افزودن یا پاک کردن شناسنامه مجری کار

en: Technology
fa_IR: فن آوری

en: Search Technologies
fa_IR: جستجوی فن آوری ها

en: Popular Technologies
fa_IR: پرکاربردترین فن آوری

en: All Technologies
fa_IR: همه فن آوری ها

en: Parent Technology
fa_IR: فن آوری مرجع

en: Parent Technology:
fa_IR: فن آوری مرجع :

en: Edit Technology
fa_IR: ویرایش فن آوری

en: Update Technology
fa_IR: به روزرسانی فن آوری

en: Add New Technology
fa_IR: افزودن فن آوری تازه

en: New Technology Name
fa_IR: نام فن آوری تازه

en: Separate Technologies with commas
fa_IR: فن آوری ها را با کاما جدا کنید

en: Add or remove Technology
fa_IR: افزودن یا حذف فن آوری

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Portfolio Info
fa_IR: مشخصات نمونه کار

en: Read more
fa_IR: بیشتر

en: View all posts in %s
fa_IR: مشاهده تمام نوشته ها در %s

en: Error.
fa_IR: خطا.

en: FAQ
fa_IR: سوالات متداول

en: Support
fa_IR: پشتیبانی
