portfolio - en to he_IL translation catalogue (66 entries)

en: Portfolio
he_IL: פורטפוליו

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Short description
he_IL: תיאור קצר

en: A short description which you'd like to be displayed on your portfolio page
he_IL: תיאור קצר שתרצה שיוצג בדף הפורטפוליו שלך

en: Date of completion
he_IL: תאריך סיום

en: The date when the task was completed
he_IL: התאריך בו הושלמה המשימה

en: Link
he_IL: קישור

en: A link to the site
he_IL: קישור לאתר

en: Date of completion:
he_IL: תאריך סיום

en: Link:
he_IL: קישור

en: Short description:
he_IL: תיאור קצר

en: Description:
he_IL: תיאור

en: More screenshots:
he_IL: עוד צילומי מסך

en: Technologies:
he_IL: טכנולוגיות

en: Update images for portfolio
he_IL: עדכן תמונות לפורטפוליו

en: Update images
he_IL: עדכן תמונות

en: Image size name
he_IL: שם גודל התמונה

en: Width (in px)
he_IL: רוחב (בפיקסלים)

en: Height (in px)
he_IL: גובה (בפיקסלים)

en: Display additional fields
he_IL: הצג שדות נוספים

en: Short Description
he_IL: תיאור קצר

en: Description
he_IL: תיאור

en: Executor
he_IL: מחולל

en: Technologies
he_IL: טכנולוגיות

en: Executor Profile
he_IL: פרופיל

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Add New
he_IL: הוסף

en: Add New Portfolio
he_IL: הוסף פורטפוליו חדש

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Edit Portfolio
he_IL: ערוך פורטפוליו

en: New Portfolio
he_IL: פורטפוליו

en: View Portfolio
he_IL: הצג פורטפוליו

en: Search Portfolio
he_IL: חיפוש פורטפוליו

en: No portfolio found
he_IL: לא נמצא אף פורטפוליו

en: No portfolio found in Trash
he_IL: אף פורטפוליו לא נמצא בפח

en: Parent Portfolio
he_IL: פורטפוליו אב

en: Executor Profiles
he_IL: פרופילים

en: Search Executor Profiles
he_IL: חיפוש פרופילים

en: Popular Executor Profiles
he_IL: פרופילים פופולריים

en: All Executor Profiles
he_IL: כל הפרופילים

en: Parent Executor Profile
he_IL: פרופיל אב

en: Parent Executor Profile:
he_IL: פרופיל אב:

en: Edit Executor Profile
he_IL: ערוך פרופיל

en: Update Executor Profile
he_IL: עדכן פרופיל

en: Add New Executor Profile
he_IL: הוסף פרופיל חדש

en: Separate Executor Profiles with commas
he_IL: הפרד פרופילים עם פסיק

en: Add or remove Executor Profile
he_IL: הוסף או הסר פרופיל

en: Technology
he_IL: טכנולוגיה

en: Search Technologies
he_IL: חיפוש טכנולוגיות

en: Popular Technologies
he_IL: טכנולוגיות פופולריות

en: All Technologies
he_IL: כל הטכנולוגיות

en: Parent Technology
he_IL: טכנולוגיית אב

en: Parent Technology:
he_IL: טכנולוגיית אב:

en: Edit Technology
he_IL: ערוך טכנולוגיה

en: Update Technology
he_IL: עדכן טכנולוגיה

en: Add New Technology
he_IL: הוסף טכנולוגיה חדשה

en: New Technology Name
he_IL: שם הטכנולוגיה החדשה

en: Separate Technologies with commas
he_IL: הפרד טכנולוגיות עם פסיק

en: Add or remove Technology
he_IL: הוסף הסר טכנולוגיה

en: Title
he_IL: כותרת

en: Portfolio Info
he_IL: מידע פורטפוליו

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: View all posts in %s
he_IL: הצג את כל הפוסטים ב %s

en: Error.
he_IL: שגיאה.

en: FAQ
he_IL: שאלות ותשובות

en: Support
he_IL: תמיכה
