portfolio - en to nl_NL translation catalogue (60 entries)

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Short description
nl_NL: Korte beschrijving

en: A short description which you'd like to be displayed on your portfolio page
nl_NL: Een korte beschrijving die weergegeven word op je portfolio pagina

en: Date of completion
nl_NL: Einddatum

en: The date when the task was completed
nl_NL: De datum waarop het project voltooid was

en: A link to the site
nl_NL: Een link naar de website

en: Date of completion:
nl_NL: Einddatum:

en: Short description:
nl_NL: Korte beschrijving:

en: Description:
nl_NL: Beschrijving:

en: More screenshots:
nl_NL: Meer schermafbeeldingen:

en: Technologies:
nl_NL: Technologieën:

en: Update images for portfolio
nl_NL: Update afbeeldingen voor het portfolio

en: Update images
nl_NL: Update afbeeldingen

en: Image size name
nl_NL: Naam voor deze afbeeldingsgrootte

en: Width (in px)
nl_NL: Breedte (in px)

en: Height (in px)
nl_NL: Hoogte (in px)

en: Display additional fields
nl_NL: Geef extra velden weer

en: Short Description
nl_NL: Korte beschrijving:

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Executor
nl_NL: Maker

en: Technologies
nl_NL: Technologieën

en: Executor Profile
nl_NL: Profiel van de maker

en: Save Changes
nl_NL: Bewaar veranderingen

en: Add New
nl_NL: Voeg toe

en: Add New Portfolio
nl_NL: Voeg Portfolio toe

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit Portfolio
nl_NL: Bewerk Portfolio

en: New Portfolio
nl_NL: Nieuw Portfolio

en: View Portfolio
nl_NL: Bekijk Portfolio

en: Search Portfolio
nl_NL: Zoek Portfolio

en: No portfolio found
nl_NL: Geen Portfolio gevonden

en: No portfolio found in Trash
nl_NL: Geen Portfolio gevonden in de prullebak

en: Parent Portfolio
nl_NL: Bovenliggend Portfolio

en: Executor Profiles
nl_NL: Profielen van de makers

en: Search Executor Profiles
nl_NL: Zoek profielen van de makers

en: Popular Executor Profiles
nl_NL: Populaire makers

en: All Executor Profiles
nl_NL: Alle profielen

en: Parent Executor Profile
nl_NL: Bovenliggende maker

en: Parent Executor Profile:
nl_NL: Bovenliggende maker:

en: Edit Executor Profile
nl_NL: Bewerk het profiel van de maker

en: Update Executor Profile
nl_NL: Update het profiel van de maker

en: Add New Executor Profile
nl_NL: Voeg een nieuwe maker toe

en: Separate Executor Profiles with commas
nl_NL: Scheid de maker profielen met een komma

en: Add or remove Executor Profile
nl_NL: Beheer maker profielen

en: Technology
nl_NL: Technologie

en: Search Technologies
nl_NL: Zoek Technologieën

en: Popular Technologies
nl_NL: Populaire Technologieën

en: All Technologies
nl_NL: Alle Technologieën

en: Parent Technology
nl_NL: Bovenliggende Technologie

en: Parent Technology:
nl_NL: Bovenliggende Technologie:

en: Edit Technology
nl_NL: Bewerk Technologie

en: Update Technology
nl_NL: Update Technologie

en: Add New Technology
nl_NL: Voeg Technologie toe

en: New Technology Name
nl_NL: Nieuwe Technologie naam

en: Separate Technologies with commas
nl_NL: Scheid de technologie met een  komma

en: Add or remove Technology
nl_NL: Bewerk Technologieën

en: Title
nl_NL: Titel

en: Portfolio Info
nl_NL: Protfolio Informatie

en: Read more
nl_NL: Lees verder

en: View all posts in %s
nl_NL: Bekijk alle berichten in %s
