portfolio - en to ua_UA translation catalogue (175 entries)

en: A link to the site
ua_UA: Посилання на сайт

en: A short description which you'd like to be displayed on your portfolio page
ua_UA: Короткий опис, який ви хотіли би бачити на сторінці вашого Portfolio

en: ASC (ascending order from lowest to highest values - 1, 2, 3; a, b, c)
ua_UA: ASC (за зростанням від найменшого до найбільшого значення - 1, 2, 3; a, b, c)

en: ATTENTION!
ua_UA: УВАГА!

en: Activate
ua_UA: Активувати

en: Activate Custom Search
ua_UA: Активувати Custom Search

en: Add New
ua_UA: Додати нове

en: Add New Category
ua_UA: Додати Нову Категорію

en: Add New Executor Profile
ua_UA: Додати новий Профіль Виконавця

en: Add New Portfolio
ua_UA: Додати нове Portfolio

en: Add New Technology
ua_UA: Додати Нову Технологію

en: Add or remove Executor Profile
ua_UA: Додати або видалити Профіль Виконавця

en: Add or remove Technology
ua_UA: Додати або видалити Технологію

en: Add portfolio to the search
ua_UA: Додати Portfolio до пошуку

en: All Categories
ua_UA: Всі категорії

en: All Executor Profiles
ua_UA: Всі Профілі Виконавця

en: All Technologies
ua_UA: Всі технології

en: All images are updated
ua_UA: Всі зображення оновлено

en: All plugin settings were restored.
ua_UA: Всі налаштування плагіну були відновлені.

en: Already attached
ua_UA: Уже прикріплено

en: Are you sure you want to install demo data?
ua_UA: Ві впевнені, що бажаєте встановити демо-дані?

en: Are you sure you want to remove demo data?
ua_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити демо-дані?

en: Button helper
ua_UA: Допоміжні кнопки

en: Can not get demo data.
ua_UA: Неможливо отримати демо-дані.

en: Categories
ua_UA: Категорії

en: Choose from the most used Executor Profiles
ua_UA: Оберіть один з профілів виконавців, що використовуються найчастіше

en: Choose from the most used technologies
ua_UA: Виберіть одну з технологій, що використовуються найчастіше

en: Close
ua_UA: Закрити

en: Close notice
ua_UA: Закрити повідомлення

en: Create a portfolio item
ua_UA: Створити Portfolio

en: DESC (descending order from highest to lowest values - 3, 2, 1; c, b, a)
ua_UA: DESC (за спаданням від найбільшого до найменшого значення - 3, 2, 1; c, b, a)

en: Date
ua_UA: Дата

en: Date of completion
ua_UA: Дата завершення

en: Date of completion:
ua_UA: Дата завершення:

en: Delete demo-data and restore old plugin settings.
ua_UA: Видалити демо-дані та відновити старі налаштування плагіну.

en: Demo data have already been removed.
ua_UA: Демо-дані вже видалені.

en: Demo data successfully installed.
ua_UA: Демо-дані успішно встановлені.

en: Demo data successfully removed.
ua_UA: Демо-дані успішно видалені.

en: Demo options already installed.
ua_UA: Демо-дані налаштувань вже встановлені.

en: Description
ua_UA: Опис

en: Description:
ua_UA: Опис:

en: Display additional fields
ua_UA: Відображати додаткові поля

en: Display the link field as a text for non-registered users
ua_UA: Показувати поле з посиланням як текст для незареєстрованих користувачів

en: Display this portfolio in the slider?
ua_UA: Відображати це портфоліо в слайдері?

en: Do not use
ua_UA: Не використовувати

en: Download Custom Search
ua_UA: Завантажити Custom Search

en: Edit
ua_UA: Редагувати

en: Edit Executor Profile
ua_UA: Редагувати Профіль Виконавця

en: Edit Portfolio
ua_UA: Редагувати Portfolio

en: Edit Technology
ua_UA: Редагувати технологію

en: Error.
ua_UA: Помилка.

en: Executor
ua_UA: Виконавець

en: Executor Profile
ua_UA: Профіль Виконавця

en: Executor Profile:
ua_UA: Профіль виконавця:

en: Executor Profiles
ua_UA: Профілі Виконавця

en: Executors
ua_UA: Виконавці

en: Executors list
ua_UA: Список виконавців

en: Executors list navigation
ua_UA: Навігація списку виконавців

en: FAQ
ua_UA: Розповсюджені питання

en: Featured portfolio
ua_UA: Обрані портфоліо

en: Filter portfolios list
ua_UA: Фільтр списоку Portfolio

en: Go PRO
ua_UA: Перейти на Pro версію

en: Height (in px)
ua_UA: Висота (в пікселях)

en: Hide "More screenshots" block
ua_UA: Приховати блок "Більше скріншотів"

en: If you install the demo-data, will be created portfolios with images, demo-post with available shortcodes and page with a list of all the portfolios.
ua_UA: Під час встановки демо-даних будуть створені портфоліо із зображеннями, запис із доступними шорткодами та сторінка із списком портфоліо, налаштування плагіну були перезаписані, але, під час видалення демо-даних, вони будуть відновлені.

en: If you upgrade to Pro version all your settings and portfolios will be saved.
ua_UA: Якщо Ви оновитесь до Pro версії всі Ваші налаштування та портфоліо будуть збережені.

en: If you would like to add the Latest Portfolio Items to your page or post, please use %s button
ua_UA: Якщо ви хочете додати Останні Portfolio на вашу сторінку або пост, будь ласка, використовуйте кнопку %s

en: If you'd like to attach the files, which are already uploaded, please use Re-attacher plugin.
ua_UA: Для того, щоб перекріпити файли, які вже було завантажено, будь ласка, скористуйтеся нашим плагіном Re-attacher.

en: Image size changes not defined
ua_UA: Зміну розміру зображення не визначено

en: Image size for the album cover
ua_UA: Розмір зображення для обкладинки альбому

en: Image size for thumbnails
ua_UA: Розмір зображення для мініатюр

en: Image size name
ua_UA: Назва Розміру зображення

en: Image size not defined
ua_UA: Розмір зображення не визначено

en: In the current version of Portfolio plugin we updated the Technologies widget. If it was added to the sidebar, it will disappear and you will have to add it again.
ua_UA: В наданій версії плагіна  Portfolio було оновлено віджет технологій. Тому, якщо ви вже додали його до сайдбару, після оновлення він зникне, і вам треба буде додати його знову.

en: Install Demo Data
ua_UA: Встановити демо-дані

en: Install demo data
ua_UA: Встановити демо-дані

en: Install now
ua_UA: Встановити

en: Installation of demo data with some errors occurred.
ua_UA: Установка демо-даних пройшла з помилками.

en: Invalid path
ua_UA: Шлях некоректний

en: Learn More
ua_UA: Докладніше

en: Learn more
ua_UA: Докладніше

en: Link
ua_UA: Посилання

en: Link:
ua_UA: Посилання:

en: More screenshots
ua_UA: Більше скріншотів

en: More screenshots:
ua_UA: Більше скріншотів:

en: Most Used
ua_UA: Часто використовуються

en: New Category Name
ua_UA: Назва нової Категорії

en: New Executor Name
ua_UA: Ім’я нового Виконавця

en: New Portfolio
ua_UA: Нове Portfolio

en: New Technology Name
ua_UA: Назва Нової Технології

en: No image found
ua_UA: Жодного зображення не знайдено

en: No portfolio found
ua_UA: Не знайдено жодного Portfolio

en: No portfolio found in Trash
ua_UA: Не знайдено жодного Portfolio у корзині

en: No title
ua_UA: Без назви

en: No, go back to the settings page
ua_UA: Ні, повернутися на сторінку налаштувань

en: Number of images in the row
ua_UA: Кількість зображень в рядку

en: Parent Category
ua_UA: Вихідна категорія

en: Parent Executor Profile
ua_UA: Вихідний Профіль Виконавця

en: Parent Executor Profile:
ua_UA: Вихідний Профіль Виконавця:

en: Parent Portfolio
ua_UA: Вихідне Portfolio

en: Parent Technology
ua_UA: Вихідна технологія

en: Parent Technology:
ua_UA: Вихідна технологія:

en: Please enable JavaScript to use the option to renew images.
ua_UA: Будь ласка, увімкніть JavaScript для використання опції оновлення зображень.

en: Popular Executor Profiles
ua_UA: Популярні Профілі Виконавця

en: Popular Technologies
ua_UA: Популярні Технології

en: Portfolio Info
ua_UA: Інформація про Portfolio

en: Portfolio Settings
ua_UA: Налаштування Portfolio

en: Portfolio sorting
ua_UA: Сортування Portfolio

en: Portfolios list
ua_UA: Список Portfolio

en: Portfolios list navigation
ua_UA: Навігація списку портфоліо

en: Position
ua_UA: Позиція

en: Posts data is missing.
ua_UA: Контент запису відсутній.

en: Read and Understood
ua_UA: Ознайомлений

en: Read more
ua_UA: Читати далі

en: Remove Demo Data
ua_UA: Видалити демо-дані

en: Removing demo data with some errors occurred.
ua_UA: Видалення демо-данних пройшло з помилками.

en: Rename uploaded images
ua_UA: Перейменувати завантажені зображення

en: Rewrite templates after update
ua_UA: Перезаписати шаблони після оновлення

en: Save Changes
ua_UA: Зберегти зміни

en: Search Executor Profiles
ua_UA: Пошук Профілів Виконавця

en: Search Portfolio
ua_UA: Пошук Portfolio

en: Search Technologies
ua_UA: Пошук Технологій

en: Selectbox of sorting portfolio by date or title in the front end
ua_UA: Перемикач сортування портфоліо за датою або назвою у фронтенді

en: Separate Executor Profiles with commas
ua_UA: Відокремити Профілі Виконавців комами

en: Separate Technologies with commas
ua_UA: Відокремити Технології комами

en: Settings
ua_UA: Налаштування

en: Settings saved.
ua_UA: Налаштування збережено.

en: Short Description
ua_UA: Короткий опис

en: Short description
ua_UA: Короткий опис

en: Short description:
ua_UA: Короткий опис:

en: Slug for portfolio item
ua_UA: Логотип для елементів Portfolio

en: Sort portfolio by
ua_UA: Сортувати Portfolio за

en: Support
ua_UA: підтримка

en: Technologies
ua_UA: Технології

en: Technologies list
ua_UA: Список технологій

en: Technologies list navigation
ua_UA: Навігація списку технологій

en: Technologies:
ua_UA: Технології:

en: Technology
ua_UA: Технологія

en: Text for additional fields
ua_UA: Текст для додаткових полів

en: The date when the task was completed
ua_UA: Дата виконання задачі

en: The files "portfolio.php" and "portfolio-post.php" are not found in your theme directory. Please copy them from the directory `wp-content/plugins/portfolio/template/` to your theme directory for correct work of the Portfolio plugin
ua_UA: Наступні файли "portfolio.php" і "portfolio-post.php" не були знайдені в директорії вашої теми. Для коректної роботи плагіна Portfolio, будь ласка, скопіюйте їх з каталогу `/wp-content/plugins/portfolio/template/` в каталог з вашою темою.

en: The lightbox helper
ua_UA: Допоміжний елемент лайтбоксу

en: The number of portfolio to display
ua_UA: Кількість portfolio для відображення

en: Thumbnail helper
ua_UA: Допоміжні мініатюри

en: Title
ua_UA: Назва

en: To avoid conflicts, all the symbols will be excluded, except numbers, the Roman letters,  _ and - symbols.
ua_UA: Для запобігання конфліктів, всі символи, окрім цифр, латинських літер та символів  _ та - буде виключено.

en: Turn off the checkbox, if You edited the file 'portfolio.php' or 'portfolio-post.php' file in your theme folder and You don't want to rewrite them
ua_UA: Приберіть галочку, якщо ви виправляли файл 'portfolio.php' або 'portfolio-post.php' в теці тем і не хочете перезаписати зміни.

en: Uncatgorized
ua_UA: Без категорії

en: Unlock premium options by upgrading to Pro version
ua_UA: Зробити доступними преміум-опції, перейшовши на Pro версію

en: Update Executor Profile
ua_UA: Оновити Профіль Виконавця

en: Update Technology
ua_UA: Оновити технологію

en: Update images
ua_UA: Оновити зображення

en: Update images for portfolio
ua_UA: Оновити зображення для Portfolio

en: Updating images...
ua_UA: Оновлення зображень ...

en: Using Custom Search powered by
ua_UA: Використання Custom Search на базі

en: View Portfolio
ua_UA: Подивитися Portfolio

en: View all posts in %s
ua_UA: Проглянути всі повідомлення у %s

en: View page with examples
ua_UA: Перегляньте сторінку із прикладами

en: View post with shortcodes
ua_UA: Перегляньте запис із шорткодами

en: We can update only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please, manually reload image.
ua_UA: Можливе оновлення файлів лише у форматах PNG, JPEG, GIF, WPMP чи XBM. В іншому випадку, будь ласка, перезалийте файл вручну.

en: Width (in px)
ua_UA: Ширина (у пікселях)

en: WordPress will create a new thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo. It is necessary to click the Update images button at the top of this page in order to generate new images and set new dimensions for the old photo.
ua_UA: При завантаженні нової фотографії, WordPress створить нову мініатюру із заданими розмірами. Для відображення зображень, які вже завантажені, у відповідності до нових розмірів необхідно натиснути кнопку "Оновити Зображення" в верхній частині сторінки.

en: Yes, install demo data
ua_UA: Так, встановити демо-дані

en: Yes, remove demo data
ua_UA: Так, видалити демо-дані

en: You can add the Latest Portfolio Items to your page or post by clicking on %s button in the content edit block using the Visual mode. If the button isn't displayed, please use the shortcode %s, where * is a number of portfolio to display
ua_UA: Ви можете додати Останні Portfolio на вашу сторінку або пост, натиснувши на кнопку %s в блоці редагування контенту в режимі Visual. Якщо кнопка не відображається, будь ласка, використовуйте шорткод %s, де * позначає кількість portfolio для відображення

en: Your most used portfolio technologies as a tag cloud
ua_UA: Ваші найбільш використовувані технології Portfolio у форматі хмаринки тегів

en: bottom
ua_UA: низ

en: date
ua_UA: датою

en: for an acquaintance with the possibilities of the
ua_UA: для ознайомлення із можливостями плагіну

en: for any structure of permalinks except the default structure
ua_UA: для будь-якої структури посилань, окрім стандартної структури

en: menu order
ua_UA: порядком у меню

en: portfolio id
ua_UA: ID Portfolio

en: portfolio title
ua_UA: назвою Portfolio

en: random
ua_UA: випадково

en: top
ua_UA: верх
