Quotes Collection 1.5 - en to el translation catalogue (64 entries)

en: Next quote
el: Επόμενο απόφθεγμα

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Error getting quote
el: Σφάλμα κατά τη λήψη αποφθέγματος

en: Go to the first page
el: Μετάβαση στην πρώτη σελίδα

en: Go to the previous page
el: Μετάβαση στην πρώτη σελίδα

en: Go to the next page
el: Μετάβαση στην επόμενη σελίδα

en: Go to the last page
el: Μετάβαση στην τελευταία σελίδα

en: Goto page:
el: Μετάβαση στη σελίδα:

en: Nothing added to the database.
el: Δεν προστέθηκε τίποτε στη βάση δεδομένων.

en: Database table not found
el: Δεν βρέθηκε ο πίνακας της βάσης δεδομένων

en: There was an error in the MySQL query
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα στην ερώτηση MySQL

en: Quote added
el: Το απόφθεγμα προστέθηκε

en: Quote not updated.
el: Το απόφθεγμα δεν ενημερώθηκε

en: Changes saved
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν

en: Quote deleted
el: Το απόφθεγμα διαγράφηκε

en: The quote cannot be deleted
el: Δεν ήταν δυνατή η διαγραφή του αποφθέγματος

en: Add Quote
el: Προσθήκη αποφθέγματος

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Back
el: Πίσω

en: The quote
el: Το απόφθεγμα

en: Author
el: Συγγραφέας

en: Source
el: Πηγή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Public?
el: Δημόσιο;

en: optional
el: προαιρετικό

en: comma separated
el: διαχωρισμένα με κόμμα

en: Nothing done!
el: Δεν έγινε τίποτε!

en: Selected quotes made public
el: Τα επιλεγμένα αποφθέγματα έγιναν δημόσια

en: Selected quotes made private
el: Τα επιλεγμένα αποφθέγματα έγιναν ιδιωτικά

en: Quote(s) deleted
el: Τα αποφθέγματα διαγράφηκαν

en: Edit quote
el: Επεξεργασία αποφθέγματος

en: Add new quote
el: Προσθήκη νέου αποφθέγματος

en: No quotes in the database
el: Δεν υπάρχουν αποφθέγματα στη βάση δεδομένων

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Are you sure you want to delete this quote?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε αυτό το απόφθεγμα;

en: Delete
el: Διαγραφή

en: No
el: Όχι

en: Yes
el: Ναι

en: Bulk Actions
el: Μαζικές ενέργειες

en: Make public
el: Να γίνουν δημόσια

en: Keep private
el: Να μείνουν ιδιωτικά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Sort by:
el: Ταξινόμηση κατά:

en: Quote
el: Απόφθεγμα

en: Date added
el: Ημερομηνία προσθήκης

en: Date updated
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Go
el: Μετάβαση

en: %d quote | %d quotes
el[0]: %d απόφθεγμα
el[1]: %d αποφθέγματα

en: Random Quote
el: Τυχαίο απόφθεγμα

en: none
el: κανένα

en: Title
el: Τίτλος

en: Show author?
el: Εμφάνιση συγγραφέα;

en: Show source?
el: Εμφάνιση πηγής;

en: Ajax refresh feature
el: Λειτουργεία ανανέωσης Ajax

en: Advanced options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: Random refresh
el: Τυχαία ανανέωση

en: Unchecking this will rotate quotes in the order added, latest first.
el: Η αποεπιλογή θα έχει ως αποτέλεσμα να εμφανίζονται τα αποφθέγματα με τη σειρά προσθήκης ξεκινώντας από το τελευταίο.

en: Auto refresh
el: Αυτόματη ανανέωση

en: every
el: κάθε

en: sec
el: δευτ.

en: Tags filter
el: Φίλτρο ετικετών

en: Comma separated
el: Διαχωρισμένα με κόμμα

en: Character limit
el: Όριο χαρακτήρων
