Quotes Collection 1.3 - en to et translation catalogue (51 entries)

en: Next quote
et: Järgmine tsitaat

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Error getting quote
et: Viga saada tsitaat

en: Random Quote
et: Juhuslikud tsitaat

en: none
et: mitte ükski

en: Title
et: Pealkiri

en: Show author?
et: Näitus autor?

en: Show source?
et: Näitus allikas?

en: Ajax refresh feature
et: Ajax värskendada funktsioon

en: Tags filter
et: Sildid filter

en: Comma separated
et: Komadega eraldatud

en: Character limit
et: Tähemärgilimiit

en: Click here
et: Vajuta siia

en: to manage your collection of quotes
et: hallata oma Meistri tsitaatide

en: Nothing added to the database.
et: Miski lisatakse andmebaasi.

en: Database table not found
et: Andmebaasi tabeli ei leitud

en: There was an error in the MySQL query
et: Seal oli  viga  MySQL päringu

en: Quote added
et: Tsiteeri lisatud

en: Quote not updated.
et: Tsiteeri ei uuendatud.

en: Changes saved
et: Muudatused salvestatud

en: Quote deleted
et: Tsiteeri kustutada

en: The quote cannot be deleted
et: Tsiteeri ei saa kustutada

en: Add Quote
et: Lisa Tsiteeri

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Back
et: Tagasi

en: The quote
et: Tsitaat

en: Author
et: Autor

en: Source
et: Allikas

en: Tags
et: Sildid

en: Visible?
et: Nähtav?

en: optional
et: vabatahtlik

en: comma separated
et: komadega eraldatud

en: Nothing done!
et: Midagi teha!

en: Visibility status of selected quotes set to '%s'
et: Nähtavus staatuse valitud tsitaadid seatud '%s'

en: Quote(s) deleted
et: Tsiteeri(id) kustutatud

en: Edit quote
et: Edit tsitaat

en: Delete
et: Kustutama

en: Make visible
et: Teha nähtavaks

en: Make invisible
et: Tee nähtamatu

en: Edit
et: Redigeerima

en: Are you sure you want to delete this quote?
et: Oled sa kindel, et soovite kustutada selle tsiteerida?

en: Currently, you have %d quote. | Currently, you have %d quotes.
et[0]: Praegu teil on %d tsiteerida.
et[1]: Praegu teil on %d hinnapakkumisi.

en: Add new quote
et: Lisa uus tsiteerida

en: Sort by:
et: Sorteeri:

en: Quote
et: Tsitaat

en: Date added
et: Lisamise aeg

en: Date updated
et: Kuupäev uuendatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Go
et: Minema

en: Action
et: Tegevus

en: No quotes in the database
et: Ilma jutumärkideta andmebaasi
