quote - en to fa translation catalogue (64 entries)

en: Next quote
fa: عبارت بعدی

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری ...

en: Error getting quote
fa: اشکال در دیافت عبارت

en: Go to the first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to the previous page
fa: برو به صفحه قبل

en: Go to the next page
fa: برو به صفحه بعد

en: Go to the last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Goto page:
fa: برو به صفحه:

en: Nothing added to the database.
fa: چیزی به پایگاه داده اضافه نشد.

en: Database table not found
fa: جدول پایگاه داده یافت نشد.

en: There was an error in the MySQL query
fa: اشکالی در MySQL query موجود است.

en: Quote added
fa: عبارت اضافه شد.

en: Quote not updated.
fa: عبارت به روز رسانی نشد.

en: Changes saved
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Quote deleted
fa: عبارت پاک شد.

en: The quote cannot be deleted
fa: عبارت نمی‌تواند پاک شود.

en: Add Quote
fa: اضافه کن

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Back
fa: بازگشت

en: The quote
fa: عبارت

en: Author
fa: نویسنده

en: Source
fa: منبع

en: Tags
fa: برچسب

en: Public?
fa: عمومی؟

en: optional
fa: انتخابی

en: comma separated
fa: توسط کاما جدا شود

en: Nothing done!
fa: چیزی انجام نشد!

en: Selected quotes made public
fa: عبارات انتخاب شده عمومی شدند.

en: Selected quotes made private
fa: عبارات انتخاب شده خصوصی شدند.

en: Quote(s) deleted
fa: عبارت(ها) پاک شد.

en: Edit quote
fa: ویرایش عبارت

en: Add new quote
fa: عبارت جدیدی اضافه نمایید.

en: No quotes in the database
fa: هیچ عبارتی در پایگاه داده موجود نیست.

en: Edit
fa: ویرایش

en: Are you sure you want to delete this quote?
fa: آیا برای پاک کردن این عبارت مطمئن هستید؟

en: Delete
fa: پاک کردن

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: Bulk Actions
fa: عملیات دسته‌جمعی

en: Make public
fa: عمومی شود

en: Keep private
fa: خصوصی بماند

en: Apply
fa: انجام

en: Sort by:
fa: مرتب کردن بر اساس:

en: Quote
fa: عبارت

en: Date added
fa: زمان اضافه شدن

en: Date updated
fa: زمان به روز رسانی

en: Visibility
fa: وضعیت نماش

en: Go
fa: برو

en: %d quote | %d quotes
fa[0]: %d عبارت
fa[1]: %d عبارت

en: Random Quote
fa: عبارت تصادفی

en: none
fa: هیچکدام

en: Title
fa: عنوان

en: Show author?
fa: نام نویسنده نمایش داده شود؟

en: Show source?
fa: نام منبع نمایش داده شود؟

en: Ajax refresh feature
fa: امکان بارگذاری مجدد عبارت توسط آژاکس

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Random refresh
fa: به روز رسانی تصادفی

en: Unchecking this will rotate quotes in the order added, latest first.
fa: با عدم انتخاب این گزینه عبارات با ترتیب اضافه شدنشان چرخش خواهند کرد. (آخرین عبارت اضافه شده اول نمایش داده خواهد شد.)

en: Auto refresh
fa: به روز رسانی خودکار

en: every
fa: هر

en: sec
fa: ثانیه

en: Tags filter
fa: فیلتر برچسب‌ها

en: Comma separated
fa: توسط کاما جدا شود

en: Character limit
fa: محدودیت کاراکتر
