Quotes Collection 2.0 - en to hu translation catalogue (97 entries)

[ctx: widget name]
en: Random Quote
hu: Egy idézet találomra

[ctx: widget description]
en: Random quote from your quotes collection
hu: Egy idézet találomra az idézet-gyűjteményedből

en: Random Quote
hu: Egy idézet találomra

en: Title
hu: Cím

en: Show author?
hu: Szerző mutatása?

en: Show source?
hu: Forrás mutatása?

en: Refresh feature
hu: Frissítés

en: Advanced options
hu: Haladó beállítások

en: Random refresh
hu: Találomra frissítése

en: Unchecking this will rotate quotes in the order added, latest first.
hu: Ha ezt kikapcsolod, az idézetek a hozzáadás sorrendjében jönnek (legutóbbival kezdve)

en: Auto refresh
hu: Automatikus frissítés

en: every %s sec
hu: Minden %s másodpercben

en: Tags filter
hu: Cimke szűrő

en: Comma separated
hu: Vesszővel elválasztva

en: Character limit
hu: Elválasztó karakter

en: none
hu: egyik sem

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Error getting quote
hu: Hiba idézet-keresés közben

en: Next quote &raquo;
hu: Következő idézet &raquo;

[ctx: heading]
en: Add New Quote
hu: Új idézet hozzáadása

[ctx: submenu item text]
en: Add New
hu: Új hozzáadása

[ctx: heading]
en: Import Quotes
hu: Idézetek importálása

[ctx: submenu item text]
en: Import
hu: Importálás

[ctx: heading]
en: Export Quotes
hu: Idézetek exportálása

[ctx: submenu item text]
en: Export
hu: Exportálás

[ctx: heading]
en: Quotes Collection Options
hu: Idézet-gyűjtemény beállítások

[ctx: submenu item text]
en: Options
hu: Beállításaok

[ctx: submenu item text]
en: All Quotes
hu: Összes idézet

[ctx: submit button text]
en: Save Changes
hu: Változások mentése

[ctx: submenu item text]
en: Edit Quote
hu: Idézet szerkesztése

[ctx: list meta, above the quotes list table in the main admin page]
en: All Quotes
hu: Összes idézet

[ctx: list meta, above the quotes list table in the main admin page]
en: Public
hu: Nyilvános

[ctx: list meta, above the quotes list table in the main admin page]
en: Private
hu: Személyes

[ctx: list meta, above the quotes list table in the main admin page]
en: Search results for "%s"
hu: A  "%s" keresés eredménye

en: Search
hu: Keresés

en: Browse and choose a <abbr title="JavaScript Object Notation">JSON</abbr> (.json) file to upload, then click the 'Import' button.
hu: Keress és válassz egy <abbr title="JavaScript Object Notation">JSON</abbr> (.json) file-t feltöltésre, és klikkelj az  'Importálás' gombra.

en: Choose a file to upload:
hu: Válassz egy feltöltendő file-t:

[ctx: submit button text]
en: Import
hu: Importálás

en: When you click the button below, a <abbr title="JavaScript Object Notation">JSON</abbr> file with the entire collection of quotes will be created, that you can save to your computer.
hu: Amikor az alábbi gomra klikkelsz, a <abbr title="JavaScript Object Notation">JSON</abbr> file elkészül az összes idézettel, és elmentheted a gépeden

en: Refresh link text
hu: Link frissítése szöveg

en: Maximum number of iterations for auto-refresh
hu: A maximális automatikus frissítések  száma

en: Dynamically fetch the first random quote in widget?
hu: A widget-ben dinamikusan vegyük elő az első idézetet?

en: Check this if your site is cached and the 'random quote' widget always shows a particular quote as the initial quote.
hu: Jelöld be ezt, ha a honlapod gyorsmentéseű (cached) és az 'idézet találomra' widget mindig ugyan azt idézetet mutatja kezdetben.

[ctx: submit button text]
en: Update Options
hu: Frissítési lehetőségek

en: All Quotes
hu: Összes idézet

[ctx: submit button text]
en: Add Quote
hu: Idézet hozzáadása

en: Quote
hu: Idézet

en: Author
hu: Szerző

en: Source
hu: Forrás

en: Tags
hu: Cimkék

en: Public?
hu: Nyilvános?

en: optional
hu: választható

en: comma separated
hu: vesszővel elválasztva

en: The quote field cannot be blank. Fill up the quote field and try again.
hu: Az idézet mező nem lehet üres. Töltsd ki az idézet mezőt és próbáld újra.

en: Quote added
hu: Idézet hozzáadva

en: Error adding quote
hu: Hiba idézet hozzáadásakor

en: Changes saved
hu: Változások mentve

en: Error updating quote
hu: Hiba az idézet firssítésekor

en: Quote deleted
hu: Idézet törölve

en: Error deleting quote
hu: Hiva az idézet törlésekor

en: No item selected
hu: Nincs kiválasztott tétel

en: One quote deleted | %d quotes deleted
hu[0]: Egy idézet törölve
hu[1]: %d idézet törölve

en: Error deleting quotes
hu: Hiba idézetek törlésekor

en: Quote made public | %d quotes made public
hu[0]: Idézet nyilvánossá téve
hu[1]: %d idézet nyilvánossá téve

en: Error. Privacy status not changed.
hu: Hiba: a személyesség állapota nem változott.

en: Quote kept private | %d quotes kept private
hu[0]: Idézet személyes maradt
hu[1]: %d idézet személyes maradt

en: Please choose a file to upload before you hit the 'Import' button
hu: Kérlek, válassz egy file-t, mielőtt az 'importálás' gombra klikkelsz

en: Invalid file format
hu: Érvénytelen file formátum

en: The file you uploaded is too big. Import failed.
hu: A feltöltött file túl nagy. Importálás sikertelen.

en: The file uploaded was empty
hu: A feltöltött file üres

en: Error in JSON file
hu: Hiba a JSON file-ban

en: Import failed. Please try again.
hu: Sikertelen importálás. Kérlek, próbáld újra.

en: No quotes imported
hu: Nincs importált idézet

en: One quote imported | %d quotes imported
hu[0]: Egy idézet importálva
hu[1]: %d idézet importálva

en: Nothing to export
hu: Nincs mit exportálni

en: No change in values. Options not updated.
hu: Az értékek változatlanok. A beállítások változatlanul maradtak.

en: Options updated
hu: A beállítások frissítva

en: Options not updated
hu: A beállítások változatlanok

en: Maximum items
hu: Maximális tétel

[ctx: confirmation dialog title]
en: Delete?
hu: Töröljük?

[ctx: confirmation dialog text for deleting a single quote]
en: Are you sure you want to delete this quote?
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezt az idézetet?

[ctx: confirmation dialog text for deleting multiple quotes]
en: Are you sure you want to delete these quotes?
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezeket az idézeteket?

[ctx: confirmation dialog button text]
en: Yes
hu: Igen

[ctx: confirmation dialog button text]
en: No
hu: Nem

en: Go to the first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to the previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to the next page
hu: Ugrás az következő oldalra

en: Go to the last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Goto page:
hu: Ugrás erre az oldalra:

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Delete
hu: Törlés

en: Private
hu: Személyes

en: Public
hu: Nyilvános

en: ID
hu: Azonosító

en: Date
hu: Dátum

en: Make public
hu: Nyilvánossá tétel

en: Keep private
hu: Marad személyes
