Quotes Collection 2.0 - en to sk_SK translation catalogue (95 entries)

[ctx: widget name]
en: Random Quote
sk_SK: Náhodný citát

[ctx: widget description]
en: Random quote from your quotes collection
sk_SK: Náhodný citát z vašej kolekcie citátov

en: Random Quote
sk_SK: Náhodný citát

en: Title
sk_SK: Titulok

en: Show author?
sk_SK: Zobraziť autora?

en: Show source?
sk_SK: Zobraziť zdroj?

en: Refresh feature
sk_SK: Možnosť Obnoviť

en: Advanced options
sk_SK: Rozšírené nastavenia

en: Random refresh
sk_SK: Náhodné obnovenie

en: Unchecking this will rotate quotes in the order added, latest first.
sk_SK: Odškrtnutím budú citáty rotovať v poradí pridania, najnovšie prvé.

en: Auto refresh
sk_SK: Automatické obnovenie

en: every %s sec
sk_SK: každých %s sek.

en: Tags filter
sk_SK: Filter značiek

en: Comma separated
sk_SK: Oddelené čiarkami

en: Character limit
sk_SK: Limit počtu znakov

en: none
sk_SK: žiadny

en: Loading...
sk_SK: Načítavam...

en: Error getting quote
sk_SK: Chyba načítania citátu

en: Next quote &raquo;
sk_SK: Ďalší citát &raquo;

[ctx: heading]
en: Add New Quote
sk_SK: Nový citát

[ctx: submenu item text]
en: Add New
sk_SK: Pridaj nový

[ctx: heading]
en: Import Quotes
sk_SK: Import citátov

[ctx: heading]
en: Export Quotes
sk_SK: Export citátov

[ctx: heading]
en: Quotes Collection Options
sk_SK: Nastavenia Quotes Collection

[ctx: submenu item text]
en: Options
sk_SK: Nastavenia

[ctx: submenu item text]
en: All Quotes
sk_SK: Všetky citáty

[ctx: submit button text]
en: Save Changes
sk_SK: Ulož zmeny

[ctx: submenu item text]
en: Edit Quote
sk_SK: Uprav citát

[ctx: list meta, above the quotes list table in the main admin page]
en: All Quotes
sk_SK: Všetky citáty

[ctx: list meta, above the quotes list table in the main admin page]
en: Public
sk_SK: Verejné

[ctx: list meta, above the quotes list table in the main admin page]
en: Private
sk_SK: Súkromné

[ctx: list meta, above the quotes list table in the main admin page]
en: Search results for "%s"
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre "%s"

en: Search
sk_SK: Hľadaj

en: Browse and choose a <abbr title="JavaScript Object Notation">JSON</abbr> (.json) file to upload, then click the 'Import' button.
sk_SK: Prechádzať a vybrať <abbr title="JavaScript Object Notation">JSON</abbr> (.json) súbor pre nahratie, potom klikni na tlačidlo 'Import'.

en: Choose a file to upload:
sk_SK: Vyber súbor pre nahratie:

en: When you click the button below, a <abbr title="JavaScript Object Notation">JSON</abbr> file with the entire collection of quotes will be created, that you can save to your computer.
sk_SK: Keď kliknete na tlačidlo nižšie, vytvorí sa <abbr title="JavaScript Object Notation">JSON</abbr> súbor s celou zbierku citátov, ktorý môžete uložiť do vášho počítača.

en: Refresh link text
sk_SK: Text odkazu Obnoviť

en: Maximum number of iterations for auto-refresh
sk_SK: Maximálny počet iterácií pre automatickú obnovu

en: Dynamically fetch the first random quote in widget?
sk_SK: Dynamicky načítať prvý náhodný citát vo widgete?

en: Check this if your site is cached and the 'random quote' widget always shows a particular quote as the initial quote.
sk_SK: Zvoľte ak sú vaše stránky v medzipamäti a widget "náhodný citát" vždy zobrazuje konkrétny citát ako počiatočný citát.

[ctx: submit button text]
en: Update Options
sk_SK: Aktualizuj nastavenia

en: All Quotes
sk_SK: Všetky citáty

[ctx: submit button text]
en: Add Quote
sk_SK: Pridať citát

en: Quote
sk_SK: Citát

en: Author
sk_SK: Autor

en: Source
sk_SK: Zdroj

en: Tags
sk_SK: Značky

en: Public?
sk_SK: Verejný?

en: optional
sk_SK: voliteľne

en: comma separated
sk_SK: oddelené čiarkou

en: The quote field cannot be blank. Fill up the quote field and try again.
sk_SK: Pole citát nemôže byť prázdne. Vyplňte pole citát a skúste to znova.

en: Quote added
sk_SK: Citát pridaný

en: Error adding quote
sk_SK: Chyba pri pridaní citátu

en: Changes saved
sk_SK: Zmeny uložené

en: Error updating quote
sk_SK: Chyba pri ukladaní zmien

en: Quote deleted
sk_SK: Citát odstránený

en: Error deleting quote
sk_SK: Chyba pri odstránení citátu

en: No item selected
sk_SK: Žiadne položky neboli vybraté

en: One quote deleted | %d quotes deleted
sk_SK[0]: Jeden citát odstránený
sk_SK[1]: %d citátov odstránených

en: Error deleting quotes
sk_SK: Chyba pri odstránení citátov

en: Quote made public | %d quotes made public
sk_SK[0]: Citát bol zverejnený
sk_SK[1]: %d citátov bolo zverejnených

en: Error. Privacy status not changed.
sk_SK: Chyba. Stav ochrany nebol zmenený.

en: Quote kept private | %d quotes kept private
sk_SK[0]: Citát je súkromný
sk_SK[1]: %d citátov je súkromných

en: Please choose a file to upload before you hit the 'Import' button
sk_SK: Vyberte súbor na nahratie pred tým ako stlačíte tlačidlo "Import"

en: Invalid file format
sk_SK: Nesprávny formát súboru

en: The file you uploaded is too big. Import failed.
sk_SK: Súbor, ktorý ste nahrali je príliš veľký. Import zlyhal.

en: The file uploaded was empty
sk_SK: Nahratý súbor bol prázdny

en: Error in JSON file
sk_SK: Chyba v JSON súbore

en: Import failed. Please try again.
sk_SK: Chyba importu. Prosím skúste znova.

en: No quotes imported
sk_SK: Žiadne citáty neboli importované

en: One quote imported | %d quotes imported
sk_SK[0]: Jeden citát importovaný
sk_SK[1]: %d citátov importovaných

en: Nothing to export
sk_SK: Nič na export

en: No change in values. Options not updated.
sk_SK: Žiadna zmena v hodnotách. Nastavenie neboli aktualizované.

en: Options updated
sk_SK: Nastavenia aktualizované

en: Options not updated
sk_SK: Nastavenia neboli aktualizované

en: Maximum items
sk_SK: Maximum položiek

[ctx: confirmation dialog title]
en: Delete?
sk_SK: Odstrániť?

[ctx: confirmation dialog text for deleting a single quote]
en: Are you sure you want to delete this quote?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tento citát?

[ctx: confirmation dialog text for deleting multiple quotes]
en: Are you sure you want to delete these quotes?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tieto citáty?

[ctx: confirmation dialog button text]
en: Yes
sk_SK: Áno

[ctx: confirmation dialog button text]
en: No
sk_SK: Nie

en: Go to the first page
sk_SK: Choď na prvú stranu

en: Go to the previous page
sk_SK: Choď na prechádzajúcu stranu

en: Go to the next page
sk_SK: Choď na ďalšiu stranu

en: Go to the last page
sk_SK: Choď na poslednú stranu

en: Goto page:
sk_SK: Choď na stranu:

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

[ctx: date and time format]
en: Y/m/d h:i:s A
sk_SK: d.m.Y H:i:s

[ctx: date format]
en: Y/m/d
sk_SK: d.m.Y

en: Private
sk_SK: Súkromné

en: Public
sk_SK: Verejné

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Make public
sk_SK: Zverejniť

en: Keep private
sk_SK: Označiť ako súkromné
